Hakkımızda

1998 yılında kurulan “DELCO Elektrik Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi”, yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımı, ekonomik, verimli ve çözüm üreten önerileriyle kuruluşundan bugüne güvenilir firmalar arasında yerini alarak müşteri portföyünü genişletmiştir.

Yer aldığı projelerde uluslararası standartlara bağlı kalarak, profesyonel bir kadro ve prensipli bir çalışma sistemi ile son kullanıcının güvenliğini her şeyden önde tutan DELCO ELEKTRİK; çoğunluğu endüstriyel tesis, iş merkezi, otel, sanayi tesisleri, askeri tesisler, güneş enerjisi santrali (GES), enerji nakil hatları kurulum işleri gibi fonksiyonel yapılarda, elektrik, elektronik tesisatların taahhüdünü başarı ile gerçekleştirmiştir.

Vizyon

Önce insan” felsefesinden, firma güvenilirliğinden ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, bilgi ve teknolojinin önemini özümsemiş, yetkin ve yaratıcı kadromuzla gelişen standartları takip ederek hizmetlerimizi sürdürüp dünyanın önde gelen taahhüt firmalarından biri olmaktır.

Misyon

Sektörel tecrübesi, yerel bilgi birikimi ve uluslararası işbirlikleri ile müşterilerimize üstün kalitede hizmet sunmaktır.